Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/ws467300/www_root/header.php on line 73
O nás | Monarex - Audit, Daňové poradenstvo, Účtovníctvo

O nás

Kto sme?

MONAREX je audítorská, daňovo-poradenská, účtovnícka a konzultačná spoločnosť. Pod značkou MONAREX pôsobia dve spoločnosti:
 • MONAREX, k.s. – firma špecializovaná na daňové poradenstvo,
 • MONAREX audit consulting, s.r.o. – spoločnosť zameraná na audit.

Obe firmy majú spoločné sídlo. Náš tím profesionálov sa špecializuje na poskytovanie komplexných služieb pre podnikateľov a obchodné spoločnosti v oblasti daní, účtovníctva, audítorstva a podnikateľského poradenstva.

Poskytujeme služby so širokým záberom od riešenia jednotlivých odborných problémov až po poskytnutie komplexného variantu riešenia problémov (účtovný dohľad, kontrola účtovníctva, vedenie účtovníctva, priebežný kontroling vo forme poradenstva pre riadiacich pracovníkov, zastupovanie podnikateľských subjektov od založenia až po zánik).

 

História Misia a vízia Naše aktivity

História

Ako sme rástli...

MONAREX k.s., bola založená v roku 1996 a od roku 1997 je členom Slovenskej komory daňových poradcov (č. licencie 24/97).

 • Od roku 2000 je MONAREX audit consulting členom Slovenskej komory audítorov (č. licencie 263).
 • V roku 2004 bol  MONAREX audit consulting zapísaný na Ministerstve spravodlivosti  ako znalecká organizácia v odbore Ekonomika a podnikanie pod číslom 900155.
 • Od roku 2005 sme členom IAPA* (International Association of Practising Accountants) – asociácia nezávislých účtovníckych firiem so sídlom v Londýne. IAPA patrí do top 20 najväčších poradenských asociácií na svete.
 • V roku 2007 sme sa stali členom UK200Group – poprednej britskej asociácie účtovníckych a právnických firiem.

Členstvo v týchto globálnych organizáciách rozširuje náš medzinárodný obzor a pomáha nám zaistiť profesionálne a efektívne riešenie pre zahraničných klientov so špecifickými požiadavkami. 

* IAPA neposkytuje služby pre klientov ani nenesie zodpovednosť za aktivity svojich členov. Jednotliví členovia IAPA sú samostatné entity a nemajú žiadnu zodpovednosť za konanie ostatných členov.

Misia a vízia

Naša misia

"Neustále sa zdokonaľujeme a premieňame naše vedomosti v prospech a spokojnosť klientov, zaisťujúc profesionálne a efektívne riešenia a individuálny prístup."

Naša vízia

"Byť renomovanou a klientami vyhľadávanou firmou v oblasti daní, audítorstva, účtovníctva a podnikateľského poradenstva."

Naše aktivity

Spoločenská zodpovednosť

MONAREX už od svojho vzniku prispieva k zlepšovaniu okolia prostredníctvom rôznych aktivít a snaží sa byť  spoločensky zodpovedný. 
Podporujeme oblasti ako vzdelávanie, šport, umenie a v neposlednom rade aj životné prostredie.

Kvalita života a následne osobná spokojnosť závisí aj od možnosti zaujímavo tráviť voľný čas, od kvality školy, od možnosti kultúrneho vyžitia, či už na divadelnom predstavení, koncertoch či účasťou na výstavách, festivaloch, od možnosti zachovať kvalitu životného prostredia. Organizovanie kultúrnych podujatí, športových aktivít, výstav neprináša finančný kapitál. Je preto úlohou jednotlivcov, ale aj firiem prevziať osobnú zodpovednosť za organizovanie zaujímavej akcie, projektu, či podpory vzdelania najmä vo svojom okolí.

Monarex prispieva:

 • do škôl, školských a pedagogických zariadení sumou
 • na literatúru sumou
 • na podporu aktivít v Banskej Bystrici
 • na podporu hudobných festivalov
 • na podporu rodín

Darovali sme 2 %:

 • do škôl, školských a pedagogických zariadení v celkovej sume 676,54 € 

MONAREX a AIESEC

MONAREX a UNI2010

Zdieľať na facebook:

Adresa

MONAREX
Námestie slobody 2
97401 Banská Bystrica

Kontakty

Email: monarex@monarex.sk
Telefón: +421 915 391 816

IČO: 36006670
IČ DPH: SK2021098915

Facebook | Twitter

Linky


Účtovníctvo
Daňové poradentsvo
Znalecká činnosť

 

Neváhajte nás kontaktovať. 
Sme tu pre Vás a Vaše firmy.